” مهندسین مشاور بهتا پایش شمال ” در سال 1389 بصورت سهامی خاص به شماره 16388 ثبت گردید و فعالیت خود را آغاز نمود .

اهداف عمده تاسیس این شرکت ، ارائه خدمات مهندسی مشاور و نیز دانش بنیان ، در زمینه های مختلف مهندسی عمران ، صنعت آب ، محیط زیست و منابع طبیعی با اخذ مجوز های مورد نیاز از مراجع ذیصلاح کشور جهت تامین بخش عمده ای از نیازها و خواسته های روز افزون زیرساخت های حیاتی کشور و نیز آموزش و بسط دانش فنی مهندسان ایرانی برای به کار گیری استاندارد های مهندسی جهان در شرایط محلی می باشد .

این شرکت مدعی است که با اتکا بر دانش روز ، کارشناسان متخصص با تجارب ارزشمند و نیز مدیریتی منسجم ، در جهت دستیابی به اهداف فوق گام نهاده است و در این راه از فن آوری های نوین مهندسی ، استاندارد های ملی و بین المللی ، نرم افزار و سخت افزارهای کارآمد و اعتبار مالی مناسب بهره مند می باشد . از این رو ، شرکت بهتا پایش شمال از طریق ارتباط با سازمان ها و نهاد های سیاست گذاری کشور و همکاری با شرکت های مختلف مهندسی در جهت رفع نیازهای تحقیقاتی و صنعتی کشور با رویکرد ارائه دستاورد ها و محصولات دانش بنیان تلاش می نماید .

این مجموعه تلفیقی از مهندسین جوان و متخصص می باشد که با تجهیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مطلوب در زمینه های مختلف مهندسی ، آماده ارائه خدمات می باشد .