ما با ایجاد سازمانی پویا و استفاده از نیروی انسانی متخصص درون شرکتی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های متخصصین کشور، مفتخر به ارائه خدمات مهندسی و آزمایشگاهی در حوزه مهندسی آب و محیط زیست کشور هستیم.

پیمودن این مسیر دشوار با هدف اعتلای کشور عزیزمان و اتکاء به خداوند، ارتقاء سطح فنی و کیفی در اجرای پروژه های ملی و عمرانی، بی شک تلاش بی وقفه همکاران محترم و مدیریت صحیح منابع انسانی را‌‌ می‌طلبد.

فتخار دارد که اعلام نمایم این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای توانسته است در طراحی پروژه های مختلف با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان موجبات رضایت کارفرمایان خود را فراهم آورد. ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت‌های بعدی باشد تا سازمان به رشد و بلوغ دست یابد و تسهیم دانش را لازمه ارتقاء سطح دانش شرکت و همچنین جوامع پیرامونی می‌دانیم؛ لذا به عنوان شرکتی دانش بنیان محور، آماده‌ایم تا در کنار ارائه خدمات با کیفیت به شرکت‌ها و ارگانهای دولتی، زمینه‌های همکاری، مشارکت و ارائه خدمت را به سایر شرکت‌ها و مجموعه های خصوصی کشور گسترش دهیم.

امروز شركت بهتا پایش شمال، گامی نوین را در عرصه كسب وكار خویش آغاز كرده است و در این راستا كیفیت را حق مشتری و لازمه انجام كار حرفه‌ای دانسته و خود را ملزم به تامین آن می‌داند و بر این باور می‌باشد كه این امر محقق نخواهد شد مگر اینكه “رضایت مشتری” و”رعایت استاندارد‌های فنی و مهندسی” را سرلوحه كار خود قرار داده و برای رسیدن به توسعه پایدار ملاحظات HSE و پدافند غیر عامل را رعایت نماید. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.

امید آن دارم كه این مسیر پر فراز و نشیب كه مشكلات و موانع زیادی پیش رو دارد با همت، پشتكار، توكل و تلاش بیش از پیش كلیه همكارانم در خانواده بزرگ توسعه یگانه گسترایرانیان هر چه سریعتر و بهینه تر به مقصود برسد.

محمدرضا بهشتی

مدیرعامل